Privātuma politika

Pēdējās izmaiņas: 04.10.2023 Sveicināti vietnē "https://car.lv/" un "https://lizings.car.lv/". Šajā privātuma politikā mēs aprakstām, kā mēs apkopojam, izmantojam un nododam jūsu personiskos datus, kā arī mēs sniedzam informāciju par Google Analytics izmantošanu mūsu vietnēs.

1. Datu Apkopošana un Izmantošana

Mēs varam apkopot dažādus personiskos datus no jums, kad jūs lietojat mūsu mājaslapu. Šie dati var ietvert jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un citas informācijas, ko jūs mums nododat brīvprātīgi. Mēs izmantojam šos datus, lai sniegtu jums pakalpojumus un informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kā arī lai uzlabotu mūsu mājaslapu un jūsu lietotāja pieredzi.

2. Datu Nododšana Trešajām Personām

Mēs varam nodot jūsu personiskos datus trešajām personām, ja tas ir nepieciešams, lai sniegtu jums pakalpojumus, vai saskaņā ar spēkā esošiem tiesību aktiem un regulējumiem. Mēs varētu nodot datus arī mūsu sadarbības partneriem, kuri sniedz mums tehnisko atbalstu un citus pakalpojumus.

3. Google Analytics

Mēs izmantojam Google Analytics, lai apkopotu informāciju par mūsu vietnes apmeklētāju uzvedību un uzlabotu mūsu vietnes veiktspēju un saturu. Google Analytics var apkopot dažādus datus, piemēram, jūsu IP adresi, pārlūka veidu, ierīces informāciju un vietnes apmeklējumu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par to, kā Google Analytics apkopo un izmanto datus, lūdzu, izlasiet Google privātuma politiku.

4. Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu mājaslapas pieredzi. Sīkdatnes ir nelielas teksta faili, kas tiek saglabāti jūsu ierīcē un palīdz mums atpazīt jūs, kad jūs atgriežaties uz mūsu vietni. Jūs varat kontrolēt sīkdatņu lietošanu, mainot pārlūka iestatījumus.

5. Datus Drošība

Mēs pieliekam visas pūles, lai aizsargātu jūsu personiskos datus pret nepieciešamajiem drošības pasākumiem, lai novērstu neautorizētu piekļuvi.

Ja jums ir jautājumi par šo privātuma politiku vai jūsu personiskajiem datiem, lūdzu, sazinieties ar mums Kontakti.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī privātuma politika var tikt laiku pa laikam atjaunota, tādēļ ieteicams to regulāri pārskatīt, lai būtu informēts par jebkādām izmaiņām.

Paldies, ka izvēlējāties mūsu mājaslapu.